City Brand

گروه طراحی و دیزاین برند شهر

    

 

 

cb

 

گروه طراحی و دیزاین برند شهر:

در برند شهر با وجود اکیپی مجرب و کار آزموده با داشتن تحصیلات آکادمیک و مرتبط در کنار سالها تجربه ی عملی در این خصوص توانایی ارایه خدمات در انواع پروژه های تجاری ، اداری ، شخصی در بخش طراحی داخلی و یا اجرای دکوراسیون داخلی به شما عزیزان و کارفرمایان گرامی می باشد . این کارشناسان با مد نظر قرار دادن اصول روانشناسی و تاثیر رنگها بر روی افراد در کنار علم فنگ شویی طرح هایی ارایه میدهند که مطابق با سلیقه و خواسته های کارفرما باشد و همچنین اصول زیبایی شناسی و استانداردهای معماری را نیز در بر بگیرد. 

مراحل ثبت سفارش و اجرای پروژه به چه صورت انجام میشود؟

مرحله اول (طراحی)

یک عکس از طرح و پلان مورد نظر از طریق ایمیل یا تلگرام برای ما ارسال میکنید سپس کارشناس گروه برند شهر با شما تماس میگیرد و پرسش ها و مشاوره های اولیه انجام میشود و بعد از طراحی مطابق صحبت های انجام شده طرح برای شما ارسال میگردد.

مرحله دوم (اجرا)

بعد از توافق بر روی طرح یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایی برای شما ارسال میشود و سپس در صورت وجود تمایل عقد قرار داد در محل شما یا شرکت انجام می شود.

در صورت تمایل به ایجاد تغیراتی در طراحی داخلی آیا این تغییرات اعمال خواهد شد؟

بله تا یک بار انجام تغییرات بدون هزینه انجام می شود.

هزینه اجرای یک پروژه بازسازی ساختمان چقدر است؟

هزینه ی اجرا بعد از مرحله طراحی و مشخص شدن متریال های مورد نیاز به طور دقیق محاسبه می شود.

زمان اجری پروژه چقدر است؟

بستگی به متراژ پروژه و مقدار تغییرات اعمال شده برای آن دارد البته برای آسودگی کارفرمایان عزیز تاریخ اتمام پروژه در قرار داد ذکر خواهد شد و جریمه دیرکرد طبق متن قرار داد پرداخت خواهد شد.

آیا انجام مرحله طراحی بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله بعد انجام مرحله طراحی میتوانید قطع همکاری کنید اما بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که در صورت بستن قرار داد اجرا هزینه طراحی به عهده ی شرکت خواهد بود.

 به چه صورتی میتوانیم از حسن انجام کار شما اطمینان حاصل کنیم؟

انجام پروژه مطابق با طرح از پیش تعیین شده صورت میگیرد و در قرار داد نیز ذکر خواهد شد که تحویل پروژه بی هیچ عیب و کمبودی از لحاظ فنی و کیفی انجام می شود.

آیا امکان بازدید از محل توسط متخصصان قبل از آغاز کار وجود دارد؟

قبل از هر کاری یک مرحله بازدید از محل الزامی است اما در مرحله طراحی در صورتی که نقشه های معماری محل مورد نظر را داشته باشید لزومی ندارد در غیر این صورت متخصصین ما برای برداشت در محل حاضر میشوند که در این شرایط هزینه برداشت نیز به شما تعلق میگیرد اما مانند مرحله طراحی در صورت ادامه همکاری و بستن قرار داد به شما باز گردانده میشود.

 هزینه برای طراحی هر واحد چقدر است؟

در شرایطی که ملک دارای کاربری اداری و یا مسکونی باشد و متراژ آن بالای 75 متر مربع باشد هزینه طراحی برای هر متر 10 هزار تومان و اگر متراژ ملک کمتر از 75 متر مربع باشد مبنای طراحی برای هر متر 15 هزار تومان لحاظ میگردد.

در شرایطی که ملک دارای کاربری تجاری باشد و متراژ آن بیشتر از 40 متر مربع باشد هزینه طراحی برای هر متر 40 هزار تومان و اگر متراژ کمتر از 40 متر مربع باشد مبنای طراحی 50 هزار تومان لحاظ میگردد.

البته این نکته را به خاطر داشته باشید که در صورت تایید طراحی و عقد قرارداد اجرا با گروه معماری هیرادانا هزینه طراحی به عنوان تخفیف 50% کسر میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کار ها میتوانید به بخش های مختلف در سایت مراجعه فرمایید.

 

  گروه طراحی و دیزاین برند شهر

گروه برند شهر

گروه دیزاین و طراحی داخلی 

تماس با گروه برند شهر

ایمیل :

info@cbgroup.ir ، cbgroup1@cbgroup.ir 

نشانی ما :

تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه اول، پلاک 8

تلفن تماس : 09390840282

 

 

Smartsupp Live Chat

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction